Chemické čištění oděvů

Chemické čištění oděvů

Chemické čištění oděvů

Chemické čištění je tu proto, že ne každé oblečení lze jednoduš vyprat v pračce. Co lze vyprat a co se musí chemicky čistit poznáte ze štítku na oblečení. Pokud je na štítku kruh znamená to, že takové oděvy byste neměly rozhodně prát doma v pračce.

Kruh znamená, že byste oblečení měli čistit chemicky a písmena „A“, „F“ nebo „P“ upřesňují to, jaké chemikálie je vhodné použít.
Do této kategorie spadají nejčastěji výrobky z kůže, vlny, kožešiny, hedvábí nebo semiše. U těchto materiálů počítejte s tím, že jejich čištění přenecháte odborníkům z chenické čistírny. Chemicky čistit se musí také například společenské šaty, na kterých se nachází krajky, korálky nebo jsou ušity z ručně malované látky.

Chemické čištění oděvů nebo také označované výrazem suché čištění je pro naši čistírnu každodenním chlebem. V dnešní době se však můžete setkat u chemického čištění i s výrazem mokré čištění. Jedná se o novou technologii chemického čištění, kterou se naše čistírna může také pochlubit.

Mokré čištění používá vodu, do které se postupně přidávají speciálně vyvinuté chemické přípravky, které umožní takto čistit i látky, které vodu nesnáší. Na oděvních štítcích se již můžete setkat s jejich označením v podobě kruhu s písmenem "W".
O tom jakým způsobem se budou vaše oděvy čistit rozhoduje odborně vyškolený personál čistírny.

Chemická čištírna Ládví pro vás čistí

Koš plný prádla

Proč prát u nás?

Chemická čistírna a prádelna Ládví Praha 8 je tu pro vás a vaše prádlo

  • Špičková kvalita práce
  • Profesionální přístup
  • Příznivé ceny služeb
  • Nadstandardní servis
  • Kvalitní technika i přípravky
  • 10 let zkušeností

Dodáváme čisté oblečení
a více volného času

© Copyright 2024 Vyžehlená košile s.r.o.